YAĞMURLAMA SULAMA

 Yaprakların ıslanmasından kaynaklanan hastalıklara duyarlı olmayan tüm bitkiler için sulama kullanılabilir. Özellikle yüzey sulama yöntemlerine göre çok düşük debilerdeki sulama suyu koşulunda bile başarıyla uygulanabilir. Ayrıca su kaynağının yüzeyde olması istenmez.

hemen hemen her toprak şartlarında uygulanabilir. Özellikle infiltrasyon hızı yüksek , hafif bünyeli topraklar için çok uygun bir yöntemdir.  Her tür topoğrafya koşullarına uygulanabilir. Bölgenin eğimi, yüksek ve dalgalı topoğrafyaya sahip arazi koşulları yöntem için kısıtlama oluşturmaz. Yaprakların ıslanmasından kaynaklanan hastalıklara duyarlı olmayan tüm bitkiler için sulama kullanılabilir. Özellikle yüzey sulama yöntemlerine göre çok düşük debilerdeki sulama suyu koşulunda bile başarıyla uygulanabilir. Ayrıca su kaynağının yüzeyde olması istenmez.

Aradığınız ürünü yada malzemeyi bulamadığınız takdirde bilgi almak için lütfen telefon,fax yada e mail yoluyla bizimle irtibata geçiniz.İlgili departmanımız talebinize en kısa sürede yanıt verecektir.


Alışveriş sepetiniz boş!