POYRAZ PASLANMAZ SAN.VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ

POYRAZ PASLANMAZ SAN.VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ

Dudullu Osb.mah. Osb 2.Cad.no:35 Nato Yolu Üzeri̇,34775 Ümrani̇ye/İst.
Ümraniye , İstanbul

İletişim Bilgileri

Info@poyrazpaslanmaz.com

BİZ KİMİZ

1977’de Hüseyin DEMİR tarafından Karaköy Perşembe Pazarında kurulan firmamız; ilk yıllarında her türlü metal hurda (Demir, Galvaniz, Paslanmaz Çelik, Bakır, Alüminyum) alanlarında faaliyet göstermiştir. Daha sonraki yıllar içerisinde Ümraniye-Dudullu Organize Sanayi Bölgesinde POYRAZ PASLANMAZ SAN.VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ’ni kurarak yılların birikimi olan bilgi ve tecrübesini günümüze kadar taşıyarak yeni nesillere aktarmaktadır. Yılların vermiş olduğu bu tecrübe ve deneyimli uzman kadromuzla, ülkemiz sanayisi’nin ihtiyacı olan paslanmaz çelik ürünlerini uluslararası normlara uygun kalite ve standartlarda ithal ederek tedarik etmekte; ve ülkemiz sanayisine katkıda bulunmaktayız.

VİZYONUMUZ

Tüm çalışanlarımız ile birlikte bir takım ruhu içerisinde hareket ederek, müşterilerimizin arzu, istek ve ihtiyaçlarına uygun, her zaman güven duyacakları, üstün kaliteli ve en çeşitli stoğu bulundurarak rakiplerimize kıyasla sektör içerisinde fark yaratmaya devam edeceğiz. Elit çalışma şeklimiz ile müşterilerimize ve bizimle etkileşim içerisinde olanlara; sürekli fayda ve kazanç sağlayan bir şirket olacağız.

MİSYONUMUZ

POYRAZ PASLANMAZ SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Çalışanlarının misyonu : Müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla kalite standartlarına uygun, piyasada öncü olabilecek ürünleri temin etmek ve böylelikle firmamıza katma değer sağlamak, zamanı iyi değerlendirerek düzenli bir planlama ile sektörde üst düzeyde elit bir firma olabilmek için varız.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Poyraz paslanmaz çelik sektöründe bir marka olarak en üst düzeye taşımak ve sürekliliğini sağlamak ana hedefimizdir.

Çalışanlarımızın güvenliği ve mutluluğu ile müşteri memnuniyetinin sağlanması en başta gelen ilkelerimizdir.

Yaptığımız her işi ilk seferinde ve sürekli olarak; emniyet, etkinlik ve ekonomiklik prensipleri içerisinde doğru bir biçimde gerçekleştirerek müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayan hizmetler sunmak en büyük uğraşımızdır.

Katılımcılık, çağdaş teknoloji, eğitim, modern bir yönetim ve sürekli iyileştirme uğraşılarımızda kullandığımız vazgeçilmez araçlarımızdır.

Çalışma S.

Hafta İçi
08:00-18:00
Cumartesi
08:00-18:00
Pazar
08:00-18:00
MENU